Novinka
Kryt pre rohový gauč + 1 kreslo bez volánikmi farba prírodná 213

Kryt pre rohový gauč + 1 kreslo bez volánikmi farba prírodná 213

k993

€50.80

Nový produkt

Rohová Sedačka:

Veľkosť: Rohová sedačka

Zloženie: Bavlna 40%, polyester 55%, elastické vlákno, 5%

Balenie: Taška Plastové

Vyrobené: Turecko

Rozšíriteľnosť kryt, berúc do úvahy podrúčky : 300-490 cm.

Hĺbka sedadla: 40-80 cm.

Výška sukne: 35 cm.

Uhol: Universal.

Ponúkame zmeniť váš čalúnený nábytok za 5 minút s našimi univerzálny kryt, je to rýchle jednoduché a ekonomické riešenie.

Zahŕňa bude chrániť nábytok z nečistoty, chyby a domáce zvieratá. tkaniny je vytvorené pružné a tiahne sa perfektne, a to tak, že mačky už nebude mať záujem na pohovke.

Textílie monochromatické farby má štruktúru sto.

Sada tiež obsahuje sadu zámkov, ktoré pomáhajú bezpečne vyriešiť prípad.

Farba displeja

Farby na monitore sa môžu líšiť od skutočnej farby! Farba materiálu môže líšiť v tóne, v závislosti od nastavenia vášho monitora! My sme urobili všetko možné, aby zabezpečili, že farby našich výrobkov na obrazovke počítača alebo mobilného zariadenia sú pravdivé. Avšak, farby na obrazovke sa môže líšiť v závislosti na profil farieb, nastavenie a monitor rozlíšenie. Preto pri výbere produktu, môžete sa nikdy nemali spoliehať výlučne na farby, ktoré môžete vidieť na našich stránkach!

Nie sú čisté kvety vo svete okolo nás. Všetky farby, tak či onak, majú liate alebo liatiny. Tak, napríklad, nie je čisto bielej alebo čiernej farbe. Čierna farba môže mať, napríklad, hnedý odtieň. Biela farba môže mať odtieň krém alebo ivory. Dôležitú úlohu v zobrazenie farieb hrá osvetlenie sám. V závislosti na tom, čo osvetlenie objekt je v interiéri, jeho tieni môžu byť vnímané ľudské oko rôznymi spôsobmi v rôznych osvetlenie!

Štítky: elastické slipcover gauč, stolička požičovňa lehátok, vzduch nábytok, bean bag stolice, záhradná drevená hojdačka, prehoz na pohovku, vankúš mäkký, vankúš kvality, jednotlivé gauč, Prehoz

Pôvod TR(Pôvodu)
Názov Značky Marusia
Veľkosť Universal
Vzor Typ Č.
Platné Gauč Sectional Sofa
Materiál Handričku
Štýl Obyčajný
Číslo Modelu 0007
Výroba Th
vzor Č.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty