Fotoaparát, Statív Flexibilné Mini Ľahké Cestovanie Telefón Statív pre Fotoaparát Actioncam Videokamera Smartphone Statívy

k789

€13.24

Nový produkt

Lammcoe statív je vaša najlepšia voľba

Chcete nasnímať fotografiu, zatiaľ čo cestuje sám? Chceš natočiť video doma sám? Rodina chce vziať? Na mieste nerovnomerné, žiadna podpora prístupu dať na statív? Je statív príliš ťažké? Tento lammcoe statív bude vaša najlepšia voľba.

Statív pre fotoaparát lammcoe

Flexibilné flexibilný statív lammcoe je oveľa flexibilnejší ako iné statívy, statívy gorlipode alebo chobotnice. To je ľahší ako bežný fotoaparát statívy, dokonca ľahšie ako super drahé uhlíka fotoaparát statívy, ale je vhodný pre nasledujúce situácie: Flexibilné flexibilné lammcoe statív s 1/4 " závitom, pre hranie hier gél SLR fotoaparáty s hmotnosťou do 2 kg a všetky digitálne fotoaparáty funguje ako statív. Výlet statív lammcoe flexibeles s GoPro adaptér, veľmi flexibilné, funguje nielen ako normálny GoPro držiak, ale aj ako Mount pre GoPro bicykli, dbajte na to, GoPro rukoväte, podvodná mount pre U. S. W. Flexibilné lammcoe flexibilný statív s mobilný telefón adaptér pre smartphony, ako je iPhone, Samsung, huawei, MI a všetky mobilné telefóny s Beite z 5,8 cm 10,5 cm, funguje ako telefón stáť. Na stole pôsobí ako mobilný telefón, písací stôl držiteľa. ✪ Statívu a to v podobe nádhernej selfie stick pre fotoaparát, mobilný telefón a Action Cam.

Lammcoe flexibilný statív je veľmi stabilný

Naše lammcoe lab má testovať. Nohy možno ohýbať viac ako 10000 krát. Namiesto lacné nehrdzavejúcej ocele, používame vysoko kvalitné 2024 hliníkovej zliatiny. To je lietať handričkou navrhnutý aj pre použitie v krídlo lietadla.

Lammcoe statív s nepremokavé statívy

Objavte lammcoe statív, aby sa ponorte sa do podmorského sveta. Vďaka vode funkciu (Upozornenie: po použitie v slanej vode, prosím, ihneď opláchnite a vysušte čerstvou vodou).

Lammcoe statív s 360 ° otočná hlava

Vďaka 360 ° nakláňať a otáčať funkcie, statív môže takmer kdekoľvek, čo je povolené môžete strieľať z vzrušujúce, šikmé pohľady.

Mini statív lammcoe veľmi ľahké

Na lammcoe mini statív je o hmotnosti 215 g. Max беластигкеит: 2,5 kg.

Lammcoe statív pre cestovanie je jednoduchý a ľahko ovládateľný

Lammcoe Cestnej statív má optimálny vzhľad a pohodlné ovládanie, je možné ho použiť na fotografovanie, video streľba, videoklip alebo živé vysielanie v 3 rôznych možností: Rukoväť, statív alebo položky.

Lammcoe statív s vystužené kovom, statív hlavou (pozor: 3 in1 statív sada nie je zahrnutá v statív hlavu nastaviť)

Na lammcoe statív je najnovšia verzia pre fotoaparát s vymeniteľnými vystužené kovom, statív hlavu. Silnejší statív hlave zabezpečuje väčšiu odolnosť a vyššiu nosnosť. Konečne, už nikdy nebudete musieť starať o slabé hlavu statívu. A nakoniec, obrázky bez crankbait kdekoľvek a kedykoľvek.

Lammcoe Mobilný Telefón, smartphone tripod adaptér príslušenstvo pre phototechnics

Adaptér adaptér na statív lammcoe mobilný telefón poskytuje jednoduchú montáž vášho telefóny na tradičné phototechnics, ako sú napríklad (statív, rukoväť, stabilizátor, kamera montáž, nás rovný povrch), vďaka čomu môžete vytvárať profesionálne fotografie a videá pomocou telefónu zachytiť. Adaptér statív pre lammcoe mobilný telefón s stabilné upevnenie na smartphone montážnu skrutku, oveľa viac, ako iné mobilný telefón zátvorkách. Adaptér adaptér na statív lammcoe mobilný telefón je kompaktný a pohodlný dopravy. Ideálne pre cestovanie a cestovného ruchu. Držiteľ tejto lammcoe statív držiteľ bude potrebné gadget pre fotografa alebo profesionálny fotograf.

Štítky: statív, innorel statív, selfi stick statív, milliboo statív, fotoaparát karbónový statív, táborák statív, joby griptight gorillapod, actioncam mount, nohy statívu, karbónový statív pre fotoaparát

2 vhodné pre Fotoaparát ako canon, Nikon, Sony kamerami
Package Áno
Názov Značky Lammcou
Použitie Digitálne Fotoaparáty Kino
Materiál Karbónová
Hmotnosť (g) 235g
Názov výrobku B Flexibilný Statív
Názov výrobku A fotoaparát, statív
Názov Položky Flexibilné Statívy
Druh Flexibilný Statív
Pôvod CN(Pôvodu)
Zložené Dĺžka (mm) 29mm

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty