DOPRAVA ZADARMO Vysoký tlak 2000GPH loď drenážne čerpadlo 24v drenážne čerpadlo 24 v dc 12v kajak pravidlo vody elektrické 2000 gph

k778

€26.49

-6.62

€33.11

-19 %

Nový produkt

1.Použitie špeciálneho materiálu, robiť nepremokavé tesnenie, vode, izolácie, silné, s vysoká bezpečnosť.

2.poháňa motor s permanentným magnetom, malý veľkosť, tvar, je veľkosť konzervované plechovky koks, malé vibrácie, nízku hlučnosť, veľký prietok 50 l/Min (3.0 m3 / h), pomocou 12 v / 24 v dc regulovaný napájací zdroj, nízke znížiť elektriny náklady, nákladovo efektívnu implementáciu nízke náklady, vysoká účinnosť a úspora energie, dlhá životnosť, môže pracovať 24 hodín nepretržite, občasné práce výhodnejšie, ak chcete predĺžiť životnosť čerpadla.

3. Jednoduchá inštalácia; Čerpadlo s mriežkou bar filter, ľahko odstrániť, jednoduché, čisté, jednoduché; Automatické filtrovanie väčších objektov, ochranu čerpadla práce, predĺži životnosť čerpadla.

4. Táto séria miniatúrnych ponorné čerpadlá môžu čiastočky dymu je malé, menej oleja a iných nečistôt, s cieľom predĺžiť životnosť čerpadla, naznačujú, čerpadlo na údržbu pravidelne, na odstránenie zvyškových nečistôt a iných objektov na čerpadlo.

5. Hriadeľ čerpadla je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele výroba, odolnosť proti korózii, čerstvá voda, morská voda môže byť použitá;

6. Môže byť široko používaný v kanalizácie vzoriek, veľký prietok kvapaliny na prenos a nízkou hladinou hluku na pracovisku; Veľké a super veľké akvárium, malý bazén, nádrž plnka vodu, fontány a iné účely.

7. Prijať hriadeľ z nehrdzavejúcej ocele a húževnatosť vlhkosti dôkaz termoplastické plastové teleso čerpadla,

8. Môžete potápať a pálenie ochranu.

9. Dlhá životnosť, vodou chladený motor.

10. Jednoduchá inštalácia a odstránenie filtra zariadenie, skontrolujte čerpadlo beží bez bez vibrácií.

11. Krátky čas bez vody, nebude horieť čerpadla prevádzky.

Hlavné použitie:

1.Môže byť široko používaný v kanalizácie vzoriek, veľký prietok kvapaliny na prenos a nízkou hladinou hluku na pracovisku;

2.Veľké a super veľké akvárium, malý bazén, nádrž plnka vodu, fontány a iné účely.

3.Čerstvá voda, more kvalitu vody, analýzy vzoriek, čistenie vody, čistiarní odpadových vôd, kanalizácie, kolo odčerpávanie odpadových vôd, akvakultúry, vody prenos, priemyselné rozprašovanie, zavlažovanie, podláh, čistenie kobercov, atď.;

4.Vhodné odvetvie: ochrana životného prostredia, medicíny, stavba lodí, rybolov akvakultúry, ako sú priemysel, poľnohospodárstvo, domáci priemysel.

Platné oblastiach:

1.Ochrany životného prostredia,

2.medicína,

3.stavba lodí,

4.chov rýb,

5.priemysel,

6.poľnohospodárstvo,

7.domácej ekonomiky, atď.

Ako drenážne čerpadlo funguje:

Non-automatické ponorné čerpadlá ponúkajú tradičné operácie sa aktivuje stlačením float alebo panel prepínať. Odstránenie motora kazeta umožňuje jednoduché čistenie nečistôt a obežného kolesa v prípade, že čerpadlo sa stáva upchaté s odpadom. Elektrické Ponorné Čerpadlá sú zďaleka najobľúbenejší typ elektrické Drenážne Čerpadlá, submersibles dať veľmi vysoká výstupov, ktoré sú nákladovo efektívne, majú nízke amp kresliť a ľahko sa inštalujú. Sú určené na nosenie v najnižšej časti podpalubia a vyžadujú len výtlačného potrubia práce a dodávky elektriny.

Zásielky

Platby

Akceptujeme Alipay, T/T, Western Union a Víza platby. Okrem Alipay, transformovať poplatok je zákazník strane. Venujte prosím objednávku do 3 dní, a zabezpečíme zásielky 1-2 dni. Po Službe

Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#.

Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Kks-oz.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Spätná väzba

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi položky a služby. Ak máte akékoľvek problémy, neváhajte sa na nás obrátiť v prvom rade pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: yk tlakový spínač, domáci vody obehové čerpadlo, obežné koleso čerpadla voda, 24v led truck, víno čerpadla 4, čerpadlo seaflo, vodné fajky testovania tlaku čerpadla, bar vodné čerpadlo vysokotlakové, dedičstvo kajak príslušenstvo, TWIST

Teleso čerpadla Termoplastické
Tlak no
Továreň OEM/ODM sú vítané
Max Temperament. 110F (43C)
Bývanie Tvrdý ABC Bývanie
Pracovný Cyklus Prerušovaný
Palivo elektrické
Použitie Voda
Teória obežné koleso čerpadla
Názov Značky SURGEFLO
Aplikácia Ponorné
Moc elektrické
Číslo Modelu BR-BP2000
Štruktúra Ponorné Čerpadlo
Štandardné alebo Neštandardné ŠTANDARD
Typ Motora Kompaktné, efektívne, dlhá životnosť motora

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty