Novinka
ZWO EFW (8 x 1.25

ZWO EFW (8 x 1.25"/31mm)

k738

€247.49

Nový produkt

Popis Produktu

Naše najnovšie EFW (Elektronický Filter Kolo), väčšie ako predchádzajúce, ale stále na nízkej hmotnosti. Len 400 g (14 oz)!

Telo je CNC frézovaný z lietadla triedené hliníkový blok.

Rozhodli sme sa, aby to tenšie, kde sa meria len 20 mm na volante tela.

Srdce našej EFW pochádza z NPM, Japonsko, ktorého manufactor pre stepmotor a kvalita je spoľahlivé a spoľahlivé. Zaručená dlhá životnosť.

Máme dve špecifikácie:

TYPE1: 8 pozícií, 1.25" alebo 31mm filter môže byť použitý.

TYPE2: 7 pozície, 36 mm filter môže byť použitý.

Elektronický Filter koliesko môžete otáčať v oboch counter smere alebo v smere hodinových ručičiek pre filter výber.

Nie sú potrebné viaceré káble pre napájanie toto koliesko hore, len jeden USB kábel robí trik.Spotreba tohto EFW je približne 120mAh @ 5V, ktoré možno ovládať z Chladený CCD USB hub.

Vzdialenosť medzi filter a senzor je okolo 10 mm, keď ho pripojíte k ASI1600.

Tak 1.25" filtre nebudú mať vignetting až F5 hlavná pomer rozsah a 31mm filter nebude mať vignetting až objektív F2.

Naše nové RGBL filtrov sa odporúča pracovať s ASI1600, ponúkne takmer 1:1:1 RGB vyváženie farieb. Čo je v krabici? 8*31mm alebo 7*36 mm EFW telo 1.25" kryt T2 nosepiece 1.25" držiak(s krytom a 2 skrutky) T2-T2 adaptér(muž) vrece s pacers USB2.0 2m kábel skrutkovač Phillips taška M2 skrutky

Ako nainštalovať filter?

1.25" filtre musia byť: závitové kratšie ako 3 mm v dĺžke, bez vlákien menej ako 7 mm v výška

Vziať späť kryt

Položiť kolieska dole plochý

Skrutky do filtrov hore

Nasaďte zadný kryt na

Mať EFWmini pre príklad:

31mm a 36 mm filter vyžaduje: súbor M2 skrutky a podložky potrebné opraviť filtre sú zahrnuté v balíku . Vziať späť kryt. Položiť kolieska dole plochý Podržte filter veľmi hrany a položiť ich do štrbiny pre každú pozíciu Pripojte podložky,dal v skrutky, Nasaďte zadný kryt na

Mať EFWmini pre príklad:

Ako sa pripojiť s kamerou a ďalekohľad?

Ako ho používať?

stačí plugin na EFW s USB2.0 kábel a nainštalovať ovládač ASCOM

Tam sú ZWO Filter Koliesko(1) a ZWO Filter Koliesko(2) na výber, môžete použiť buď jeden z nich

K dispozícii sú 2 ASCOM je pre controling 2 EFW v jednom softvéru.

Mechanické kreslenie

Doprava Rôznych krajinách alebo kanálov môže generovať rôzne poštovné. Aktualizácia logistické informácie:

Vzhľadom k nezlučiteľnosti post office sietí v mnohých krajinách, v dlhom období, logistika informácie nebudú aktualizované na pozemky exportované prostredníctvom ePacket/Čína Príspevok Registrované Air Mail/EMS pred príchodom cieľovej krajiny.

Dodanie účinnosť:

Bude to trvať asi 60-90days pre zásielky cez ePacket/Čína Príspevok Registrované Air Mail/EMS, ktoré nemôže byť zaručená v dôsledku vyššej moci.

Ak potrebujete pozemok naliehavo/v krátkom čase, iné rýchle lodnej dopravy s výnimkou EMS by byť vysoko odporúčané. Daňové cenníku na našej webovej stránke USD bez dph vezmite Prosím na vedomie, že kupujúci sú povinní platiť daň zapojené, ako Import z príjmov, DPH , colné manipulačný poplatok, atď. Dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase dodania tovaru kuriérom. Pre najlepšie miestne služby radíme zákazníkom kúpiť naše kamery . Záruka a Vrátenie tovaru

Poskytujeme 2-ročnú záruku na naše výrobky, budeme ponúkať servis zdarma v rámci záručnej lehoty. Po uplynutí záručnej doby, a aj naďalej budeme poskytovať opravu, podpory a služby na nabité základe. Neposkytujeme žiadnu náhradu, ak ZWO potvrdil produkt je DOA (Dead Pri Príchode). Táto záruka sa nevzťahuje na škody, ktoré nastali v dôsledku zneužitia alebo nesprávnym používaním, alebo ktoré boli spôsobené poklesom alebo akejkoľvek inej prepravy zlyhania po nákupe. Zákazník musí platiť za dopravu pri preprave camera späť na opravu alebo výmenu. Ak sme potvrdiť môžete získať náhradný tovar musí byť vrátený so všetkým príslušenstvom, návodu, atď, a musí byť vhodne zabalený. Ak ste si chybná fotoaparát, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, aj keď e-mail: . Prosím, popíšte problém podrobne a my sa budeme snažiť, aby vám pomôžu problém vyriešiť. Väčšina prípadov vnímané problémy sú jednoducho zlé ovládače nainštalovať alebo konfigurácia softvéru. Pre zákazníkov, ktorí si kúpili fotoaparát z našej predajca, predajca je zodpovedný za zákaznícky servis pre vás.

Štítky: inšpirovať 1 pohyb, uhc, bicykel gimbal, filter kolesa qhy, okulára filter koliesko, a141 plazmy, filter koliesko, zwo asiair pro, skywatcher virtuóz 90 recenziu, fotoaparát zwo

Druh Koliesko
Číslo Modelu filter koliesko
Názov Značky ZWO
Package Áno
miesto pôvodu Jiangsu, Čína (Pevninská Časť))

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty