Novinka
Upgrade Automobilový Osciloskop Bausatz Sonda Kolíky Kit Set HT307 Hantek Osciloscopio Auto Akupunktúra opravárske Náradie Príslušenstvo

Upgrade Automobilový Osciloskop Bausatz Sonda Kolíky Kit Set HT307 Hantek Osciloscopio Auto Akupunktúra opravárske Náradie Príslušenstvo

k467

€5.81

-2.49

€8.30

-30 %

Nový produkt

modname=ckeditor Inovovaná verzia Akupunktúra Sonda Nastaviť (HT307) späť pripnutie piercing a opraviteľné sondy

> P objednávacie Popis

Akupunktúra Sonda Nastaviť (HT307)

Tento akupunktúra sonda je späť pinning, piercing a opraviteľné sondy; Obsah balenia: 5 ks kompletný akupunktúra sondy, 2 ks skrutiek, a 20pcs náhradné ihly.

Na HT307 Späť Sonda Kolíky majú mnoho využití, ako je späť zisťovanie, piercing, a pin-tip skúmavé. Jemné tip môže posunúť minulosti počasie pack tesnenie sonda konektory. Oni sú niekedy označované ako akupunktúra sond, v ktorých sú použité pre piercing izolácia vodičov, aby pre automobilový priemysel elektrické merania bez poškodenia vodičov. Okrem toho môžu byť použité ako pin-tip sondy pri práci s malými dosky s elektronickými obvodmi.

Ak kód pin by ohnúť alebo zlomiť počas použitie, sada 5 sond tiež prichádza s 20 náhradné kódy pin. Ak chcete vymeniť, použiť hex tlačidlo odstrániť nastavovaciu skrutku a poškodené pin. Potom stačí dať nový kód pin a zaskrutkujte nastavovaciu skrutku. Sonda má žena banánových pre použitie s vaším osciloskop.

Po prvé, je to späť pripnutie sondy. V skutočnosti, je to najmenší priemer späť pripnutie sondy, že vieme. Je to dôležité pre skúmanie dnes je malé, krehké konektor. To je tiež veľmi ostré, takže ho listov minulosti konektor tesnenia s ľahkosťou. Tento produkt rieši väčšinu problémov, ktoré sú spojené s tradičnými späť-pripnutie metódy.

Po druhé, je to piercing sondy. Jeho malý priemer, extra ostrý kolík je ideálny pre piercing izolácia na malý prierez vodičov, kde sú tradičné piercing nástroje, ktoré by mohli spôsobiť škody.

Nakoniec, tu je to najlepšie-to je opraviteľné. Ak kód pin poškodí alebo k ničomu, v žiadnom prípade, jednoducho vziať vrecku skrutkovača, snímte nastavovacie skrutky, vytiahnite starý kód pin a nainštalovať nový! Nie je potrebné nahradiť celý sondy.

Obsah balenia:

5 ks Kompletný akupunktúra sondy

20pcs Náhradné ihly

Štítky: súprava ht307 hantek, dial indikátor shahe, hantek sondy, dso4254c, auto osciloskop, Hantek, osciloskop ht307, hantek rozsah, dial indikátor mm, oscilloscop sondy

Číslo Modelu HT307
Druh Iné
Použitie Komerčné Výroba
Materiál Železo-niklové Zliatiny

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty