Hladké Lesklé Skutočný Prírodný Mramor Mydlo Jedlo Box/make-up Hubky Držiak s Odvodňovací Otvor

k23631

€19.43

-21.05

€40.48

-52 %

Nový produkt

1. MRAMOROVÝ KAMEŇ: je To ručne leštené selektívne mramoru skôr než chemické živice. Veľkosť je 5.51 v x 3.54 v(LxW), dosť väčšie držať všetky druhy domov mydlo.

2. GROOVE DIZAJN: Román groove dizajn a starostlivé drenážne otvory umožňujú mydlo na odvod prirodzene, nie je jednoduché stať sa tekuté pasty a predĺžiť životnosť vašich obľúbených mydlo. Malý a prenosný dizajn, potrebujú menej priestoru.

3.VODOTESNÝ: je To perfektný kúpeľňa a hotel príslušenstva. Odolná voči vode a poškriabaniu-dôkaz, nie je ľahké vlhkosti a plesniam, ľahšie sa čistí. Táto malá položka, prináša čistotu a pohodlné miesto pre vaše kúpeľne a zvyšuje vaše potešenie.

4.HUBKY MAJITEĽ: Domáce mydlo misky sú navrhnuté tak, aby boli multi-funkčný, jednoduchý a elegantný, tam sú štyri protišmykové podložky na dne chrániť plochu. Môžete tiež ukladať malé hygienické nástroje, ako sú nožnice na nechty, pinzeta a huby.

5.TOALLY PRÍRODNÝCH: StonePlus mramoru je prirodzené, nie umelé. Takže farby a textúry každého mydla box je iný, jedinečný prírodný. Farba sa môže mierne odlišovať od tej, ktorá je uvedená vo fotografii. Je normálne, že malé jamy a vnútorných trhlín na povrchu.

Štítky: vintage prenosné mydlo jedál, prenosné mydlo jedál sacie, 0 make-up huba, Mlieko, čaj obchod, misky na mydlo, obrázok držiteľov, prírodné abalone mydla, držiak, láva make-up huba, jednoduchý držiak na mydlo, kúpeľňa nastaviť mydlo

Veľkosť 14(L)x9(W)x1.5CM(H)
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál mramor

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty