UnILook 16CH NVR 8/10/12/16Pcs 4K 8MP Veži POE IP Kamera NVR Auta Bezpečnostné CCTV Audio Nočné Videnie 30 m Onvif H. 265 P2P Zobraziť

k23388

€659.83

-562.07

€1 221.90

-45 %

Nový produkt

Prečítajte Si Pred Nákupom

Dane a Cla, ponúkame dopravu zdarma pre väčšinu krajín , ale nemôžeme pokryť všetky dane a cla. Kupujúci je potrebné zaplatiť dane a cla, akonáhle bude účtované kupujúceho ciel. Upozornenie pre Európskych Zákazníkov, že náš predaj-cena nezahŕňa DPH! Ak chcete úplne bez dane, uistite sa, obráťte sa na nás pred uvedením na objednávku! Vďaka!

Láskavo Pripomína ruských priateľov, ktorí nezabudnite pridať Osobné Daňové číslo alebo Pas Informácie na váš Účet, ak by ste chceli použiť Express (ako Kks-oz.sk Premium Poštovné).

Diaľkové Poplatok, Ak vaša adresa je definovaný ako vzdialenej oblasti, ak dodaný International Express, budete musieť zaplatiť navyše 40$ diaľkové expedičný poplatok. Alebo môžete nám poskytujú inú adresu, ktorá nie je remot. Vďaka za vašu spoluprácu!

City & Psč rastie pravdepodobnosť úspešné doručenie balíkov, uistite sa, že kompletný správny názov mesta & psč pred podaním objednávky.

Unilook sa zaväzuje chrániť bezpečnosť vás a vašej rodiny,pripravili Sme pre vás tento 16CH NVR kit pre vás,Jednoduchá inštalácia typu plug and play, dobrej kvality s nízkou cenou,diverzifikovaný výber,Podpora mobilného telefónu prístup kdekoľvek a kedykoľvek, 24 hodín chrániť vašu bezpečnosť.Obmedzené Zásoby prísť a nákup v čase!

Balíček 1: 16CH 4K NVR + 8Pcs Biela 8MP Veži POE IP Kamera + 8Pcs 20m RJ45 Sieťové Káble

Balík 2: 16 CH 4K NVR + 10Pcs Biela 8MP Veži POE IP Kamera + 10Pcs 20m RJ45 Sieťové Káble

Package 3: 16 CH 4K NVR + 12Pcs Biela 8MP Veži POE IP Kamera + 12Pcs 20m RJ45 Sieťové Káble

Balík 4: 16 CH 4K NVR + 16Pcs Biela 8MP Veži POE IP Kamera + 16Pcs 20m RJ45 Sieťové Káble

(Ak sa rozhodnete pripojený pevný disk, a my vám vopred nainštalovať ho v NVR)

Max Podpora 4K Vstup Network Video Záznam, Rozšíriť svoje bezpečnostné systémy pružne

Tento NVR ( HK OEM Série), podpora Max 16pcs 4K 8 Mega Pixel IP Video vstup a výstup HDMI.Mohli by ste ľahko nainštalovať vysoké rozlíšenie kamery bez starostí.

PoE – Jednoduchá Inštalácia Plug & Play

Skutočný plug and play bezpečnostný systém! Funkcie PoE (Power over Ethernet), pomocou jediného kábla pripojenie každá IP kamera pre NVR pre obe napájanie a video prenos signálu. Jednoduché zapojenia – vedenie procesu nemôže byť jednoduchšie pre HOBBY nadšencov a začiatočníkov.

Rezanie-Hrana H. 265 Kompresia Videa

Na H. 265 štandard kódovania umožňuje nahrávanie až 4-krát dlhšie ako H. 264 s rovnakým HDD. V rovnakej šírky pásma, a to nie len ostrejšie a plynulejšie video prenáša,, ale tiež šetrí viac disku úložného priestoru,čím sa ušetrí veľké množstvo peňazí pre vás.

24/7 Záznam a Monitorovanie

· Vopred nainštalované HDD na 24/7 záznam a monitorovanie.(Možnosť) · Podporovať všetky kamery nahrávanie v rovnakom čase . · Ak chcete, dlhšie nahrávanie, skúste detekcia pohybu nahrávanie, ktoré budú spúšťať nahrávanie iba vtedy, keď je detekovaný pohyb. · Umožňuje nainštalovať externý pevný disk cez e-SATA, pre viac úložného priestoru. Video Smart Prehrávanie -- Pripomínajú Udalosti a Momenty prehrávania funkcia tohto NVR umožňuje poznať celé udalosti. Replay významný dôkaz, alebo zábavné video záznamy,8-kanál, súčasné prehrávanie ,môžete rýchlo vyhľadávať všetky udalosti, ktoré sa udiali v každom čase. Časovač osi konštrukcie podľa split screen je vhodné, aby ste slobodne vrátiť do rôznych dní, hodín, minút alebo ak chcete zobraziť udalosti ste vynechal.

ONVIF Protokol-Práce S Rôznymi Kamery

Postavený v Onvif Protokol,dokonale fungovať s inou značkou fotoaparátu,Jednoduché pripojenie Plug$Hrať s Kamery Hikvision.

Super HD 8-Megapixlový fotoaparát s Vysokým Rozlíšením,4 IP Kamery,3840 x 2160P

Tento PoE IP kamera S jeho 1/2.8" Progressive Scan CMOS, prináša 8 Megapixelov (3840*2160), poskytovanie úroveň podrobností potrebných pre rozpoznávanie tváre a špz identifikáciu.

Audio záznam na Kameru

Použitie zvukových môžete zvýšiť svoju bezpečnosť pokrytie vám poskytujú viac dôkazov (napríklad hlasy) a môžu rozšíriť svoje ochranné pokrytie nad rámec fotoaparátu zorné pole(FOV)

Fotoaparát S Vysoko Kvalitné Nočné Videnie

S 18PCs LED svetlá a zlepšenie infračervené žiarenie pre 24-hodinový ostražitosť, kamery zabezpečiť jasné, nočné videnie, až do 100 metrov dlhá vzdialenosť (v závislosti od prostredia).

Široké zorné Pole

Vybavený 2.8 mm objektív, bezpečnostné kamery sa môže pochváliť uhlopriečkou pozorovací uhol 130°. V porovnaní s bežnými fotoaparáty, ktorého objektív je 4 mm a vzťahuje len 98°diagonálny uhol, naša kamera vám umožní vidieť viac rohy vášho domu s ľahkosťou.

Detekcia Pohybu A Signály

Tento systém bude zistiť, či tam je votrelec a spustí upozornenie. Bude vás informovať v reálnom čase, aby sa zabránilo bezpečnostnú hrozbu.

Vodotesné kovové veci,široko používaný pre indoor & outdoor Kamery, prevádzková Teplota: -25°C ~ 50°C (-13 ℉ ~ 122 ℉)

Ľahký prístup cez Mobilné Zariadenia APP & PC Softvér

Keď vyjdete von,nemusíte sa obávať o svoj majetok bezpečnosti. Používaním tejto kamerový systém,môžete vzdialené zobrazenie live videa súčasne kedykoľvek, kdekoľvek a s wifi/4G na smartphone/iPad/PC. S free app "GuardingVision alebo HIK Pripojiť" používatelia majú prístup k zábery prostredníctvom inteligentného zariadenia (IOS/Android) alebo na počítači (Windows) softvér: IVMS4200. Sledovať live prúdov a zobrazenie playbacks okamžite, pomáha zostať informovaní kedykoľvek, kdekoľvek.

Štítky: fotoaparát b ez p e, kamera cctv auta bezpečnostný systém, kamera ip poe, 12v poe nvr, kamera cctv poe, hik vízia, ios surveillance camera, nvr, Fotoaparát, pony páse s nástrojmi

Pôvod CN(Pôvodu)
Dĺžka Kábla 20m
Video Vstup 16 Kanálov
Názov Značky UniLook
KS Kamery 16PCS
Certifikácia CE
Číslo Modelu IPK216380W*8/10/12/16

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty