Nohy vaňové kúpele mat 50x70 cm bavlna

k22861

€6.48

-0.13

€6.61

-1 %

Nový produkt

POZNÁMKA : môže byť celkový rozdiel v našich produktoch v dôsledku kamera a osvetlenie. Ďakujeme za pochopenie. PACKAGE ZAHRNUTÉ Nohy Uterák veľkosť:50x70 32 1 Kus FUNKCIE VÝROBKU - Noha Uterák 50x70CM -Vyrobené zo 100% Bavlny -20/2 Uteráky, 20/2 Zem, 20/2 Útku-tvarované. Dvojité Šitie BIELIZNE POKYNY -Pranie na 40 ° C max. - Nepoužívajte bielidlá. -Môžeme sušiť v stroji a žehliť pri nízkej teplote. -Chemické čistenie nie je hotovo.

Náklad: -sú oneskorené dodávky krát v dôsledku Covit-19. Vopred vám ďakujeme za vaše pochopenie. - Uistite sa, že vaša krajina nie je uzavretá. - V prípade oneskoreného dodania, kontaktujte nás bez otvorení sporu a budeme hľadať riešenie. -Prosím, skontrolujte dodaciu adresu a uistite sa, že zadáte vaše meno, priezvisko a adresu správne. Dodávka, ktorý nie je dodaný z dôvodu nesprávne informácie nie je pod našou zodpovednosťou. - (Ak ste z Ruska, prosím zanechať svoje úplné meno. To je veľmi dôležité) - tovar bude odoslaný do 7 pracovných dní po zaplatení. - Poštovné bude prebiehať na celom svete PTT / CANIO / PTS. -Skontrolujte položky, pri dodaní, ak je poškodené, prosím, prijmite ich a ihneď nás kontaktujte. Kontaktujte nás: - Ak chcete umiestniť veľkoobchodné objednávky, prosím, neváhajte nás kontaktovať, Budeme odpovedať vaše e-maily do 3 pracovných dní (okrem víkendu).. -Ak potrebujete objednávke viacerých produktov (≤500usd), dajte nám prosím vedieť ako prvý. Môžeme vám ponúkajú extra zľavy. Upozornenie: - Akákoľvek spätná väzba od vás je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s našimi službami, alebo produktov, prosím, nám dať 5 hviezd. -Aj kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky, pomôžeme vám hneď ako to bude možné. Pozornosť, prosím : - vo Vašej krajine dovozného cla, daní a colné poplatky nie sú zahrnuté v expedičný poplatok. - Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie náklady (ak nejaké sú). Záruka a vrátenie: - Kontaktujte nás, ak je chybný výrobok. Poďme navrhnúť riešenie - Ak sa chcete vrátiť to, expedičný poplatok vám patrí. Pri preprave dosiahne nás, budeme mať produktu na laboratórne testy a vypracovanie správy. - Pošleme vám správu. - Poskytujeme 100% Záruku vrátenia Peňazí, pokiaľ je zistené, môže dôjsť v dôsledku výrobnej chyby, chyby alebo chyby materiálu. - Škody spôsobené užívateľovi chýb nie je, na ktoré sa vzťahuje záruka.

Štítky: obchodné vaňa rohože, tiger vzor vaňa mat, kúpeľ, sauna, šedá vaňa mate, uterák, vaňa mat, yaya, proti prachu modlitba mat, Obliečka na vankúš 50x70, vojenské uterák

Pôvod TR(Pôvodu)
Štýl Moderné
Aplikácia kúpeľňa

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty