Stmievače Led 12V 12v 24V RGB LED Regulátor Pre LED Pásy Svetlo Lampy Bluetooth Remote RGB Hudby Radič Bezdrôtovej Jas

k189

€6.51

-0.72

€7.23

-9 %

Nový produkt

Stmievače Led 12V 12v 24V RGB LED Regulátor Pre LED Pásy Svetlo Lampy Bluetooth Remote RGB Hudby Radič Bezdrôtovej Jas

Brazília Zákazník vezmite prosím na vedomie:

Ako Brazília vlastné vyžadujú,jeden post pozemok je potrebné zaplatiť 3.5 usd do Brazílie príspevok.

Tento poplatok sa musíte ju zaplatiť na Brazílie Post on-line systém,pleae poznámka,ak nie je možné prijať tento poplatok,prosím, miesto aby,vďaka.

Popis produktu: Tento ovládač podporuje verzia IOS 6.0 (alebo vyšší ) a Android verzia 4.3 (alebo vyššie ) systému. Zapnúť vzdialené ovládanie zapnutie/vypnutie svetiel, nastavenie lampy, jas, farba, teplota, hudbu a budenie režimy. Pre 160,000 farby, desiatky svetlo variácie. Regulátor je určený pre LED svetelné pásy, modulov, a pod. Po inštalácii a robiť príslušné nastavenia, môžete používať mobilný telefón na ovládanie led svetlá. Diaľkové ovládanie na dosah krytý 8-10 metrov. Technické Parametre: 1.Metódy kontroly: Bluetooth 4.0 alebo vyššej 2.Platné mobilný operačný systém: IOS verzia 6.0 alebo vyššia, Android, verzia 4.3 alebo novší 3.Počet ovládanie svetiel: 10 lampy. (Môže byť rozdelená na žiadne pole). 4.Podpora jazykov: angličtina, Čínština (ostatné jazyky je možné nastaviť podľa funkcie mobilného telefónu systém), 5.Pracovná teplota: -20°C-60°C 6.Prevádzkové napätie: DC5V-24V 7.Diaľkové ovládanie vzdialenosť: krytý 8-15 metrov 8.Názov APLIKÁCIE je: LedBle Balík, vrátane: 1 x APLIKÁCIU bluetooth regulátor 1 x užívateľská Príručka

Návod na pripojenie: 1. Mobilný telefón skenovanie QR kód, ak chcete APLIKÁCIU nainštalovať, v APP Store a Google Play, konto je potrebné na prevzatie; Tencent Aplikácií Po môžete stiahnuť priamo; 2. Po stiahnutí APLIKÁCIE; pripojenie mobilného telefónu s Bluetooth svietidlo. Po prvé, telefón sa zapne Bluetooth, a potom lampu je zapnutý. Potom otvorte APLIKÁCIU, v tento čas, aplikácia sa automaticky pripojí k Bluetooth svietidlo; nie manuálne spoj ect na Bluetooth v telefóne nastavenia. Mobilný telefón nastavenia Bluetooth vyhľadávanie zariadení Bluetooth v Niektorých mobilných telefónoch môže byť prehľadávaný von, niektoré vyhľadávacie nevyšlo, hľadanie nevyšlo nie je podporované mobilný telefón systému, neznamená to, že APLIKÁCIA nie je možné používať. Po tretie, otvorte APLIKÁCIU, nie je možné zariadenie pripojené. 1. Skontrolujte, či žiarovka je napájaná normálne. 2. Je telefón s technológiou Bluetooth. 3. Existuje nejaký iný mobilný telefón pripojený, ak je pripojený, prosím, odpojiť, Bluetooth 4.0 podporuje iba jedno-to-many, nepodporuje many-to-many kontroly; 4. Či je pripojené zariadenie Bluetooth v telefóne nastavenie, ak je pripojený, prosím, odpojte Otvorené, v pozadí APLIKÁCIE ukončite a znovu otvorte, APLIKÁCIA automaticky pripojiť; 5. Normálnu prevádzku alebo sa nemôže pripojiť, prosím ukončite aplikáciu a otvorte ho; 6. Ukončiť v pozadí APLIKÁCIE, reštartujte telefón, re-power svetlo; znovu otvoriť APP softvér spojenie. Pokyny: 1.Color rozhranie: Color rozhranie je rozdelené do farebný krúžok, scénický režim a vlastné troch častí. Farba ring môžete nastaviť farbu, jas alebo pridať vlastnú farbu ; Režim Scén môžete vybrať režim chcú; Vlastné môže pridať farbu, ktorú chcete pridať. Prevádzkový režim môže byť rozdelená na skok, dych, strobo, gradient,tiež môžete upravovať rýchlosť a jas.

2.Hudba rozhranie je devide do hudby a mikrofón dvoch častiach, jednu z hudby potrebuje prehrávanie skladieb v telefóne, ak chcete nastaviť,a mikrofón je upravené vonkajšie zvuk veľkosť.

3.Nastavenia:môžete nastaviť Rytmus,chvenie,zmeny na koži a vidieť prevádzkových pokynov. Rytmus môžete navrhnúť svoje vlastné farby,rytmus vzory,citlivosť. 4.Časovač:Časovač môžete nastaviť požadovaný čas otvoriť požadovaný režim,vypnúť požadovaný režim.

Platby:

1.Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Platba musí byť uskutočnená v lehote 15 dní od objednávky.

3.Ak nemôžete pokladňa po Objednávke zatvorte, prosím, Znovu objednávky a pokladňa

4.Ak nemôžete zaplatiť prostredníctvom týchto operácií, prosím, kontaktujte nás alebo Kks-oz.sk služieb zákazníkom.

Ak neviete, ako vykonať platbu ,prosím kliknite tu:

Zásielky

1.Všetky Položky, bude odoslaný do 48 hodín po platbe bola overená.

2.Budeme si vybrať najrýchlejšie prepravu spôsobom na základe rôznych krajín.

Takže niekedy možno ste si všimli, že zásielka metóda je odlišná od ktorú ste si vybrali. Ale prosím,nebojte sa, Ak sa nemôžete dostať váš tovar v ochrannej dobe, prosím, kontaktujte nás prvý. Budeme kontrolovať a riešiť to pre vás pripravujeme. Budeme odpovedať svoj mail do 24 hodín normálne. Niekedy možno trochu meškanie vzhľadom na víkend alebo dovolenku.Ak sa nemôžete dostať na náš mail po uplynutí 48 hodín, sa prosím informujte u svojho koša e-mailovej schránky.

3.Dodacia lehota je mimo našej kontroly.Sú ovplyvnené mnohými faktormi,ale budeme sa snažiť v našich silách, aby to riešili.

Neakceptujeme negatívnu spätnú väzbu spôsobené dodanie.Tanky za pochopenie.

Prosím, láskavo skontrolujte dodacie lehoty a aby bol dostatok času na dodanie. Žiadny problém pre dodanie, prosím, láskavo kontaktujte nás skôr, než otvorenej alebo opustiť zlé spätnú väzbu. Sme presvedčení, že práca, ktorú spoločne, aby sa transakcie najlepšie. Vďaka!

Štítky: inline led stmievač, stmievač 12 36 v, 12v napájanie suppli, 8v nabíjačky, 12v led stmievač, ledstrip stmievač 12 v, ovládanie led rgbw, stmievač 12 v, 12 v tlmiči, inteligentný led stmievač

Funkcia 3 rgb led controller
Pierko 2 Light Dimmer Ovládanie
Záruka 2 Rokov
Funkcia 1 LED pás rgb controller
Číslo Modelu Led Stmievače 12V 12v 24V
Funkcia 4 Bluetooth Remote RGB Controller
Certifikácia FCC
Funkcie Stmievač Pre Led Pásy
Napätie 5V-24V
Položka Druh Stmievače
Názov produktu stmievače led
Funkcia 2 Led Rgb Hudby Radič
Materiál Plastové
Max. Výkon Záťaže 288W
Zdroj Napájania DC
Pierko 1 Led Stmievače 12V

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty