Digitálny Ohrievač Časovač digitálny Silný Nehrdzavejúcej Ocele 15 L Litrov Ultrazvukový Čistič

k11938

€116.75

-11.55

€128.30

-9 %

Nový produkt

Silný Nehrdzavejúcej Ocele 15 L Litrov Ultrazvukový Čistič s Digitálny Ohrievač Časovač

Popis Výrobku:

V ultrazvukový čistič je mikroprocesorom riadený prístroj, ktorý používa ultrazvukové alebo vysokofrekvenčné zvukové vlny na čistenie šperkov a iných jemné položky. Ultrazvukové čistenie je založené na kavitačný efekt spôsobený vysokofrekvenčné ultrazvukové vlny vibračných signálov v tekutiny. Mikroskopické bublinky, ktoré rozšíria a rýchlo sa zbaliť spôsobiť kavitácie, ktorá vytvára účinné čistenie akcie na povrchu objektu čistí. Okrem toho, bubliny, ktoré sú dostatočne malé, aby sa preniknúť aj mikroskopické trhliny, čistenie nich dôkladne a dôsledne.

Vysoká účinnosť šetrí čistiaci prostriedok, tepelná energia, pracoviska a práce!

Šesť súpravy vstavaný výkonný prevodníky môžu posilniť ultrazvukové energie a robiť vynikajúce čistiace výsledky. To je využitie digitálnych program v ultrazvukový čistič na ovládanie jednotky, podľa množstva a stavu položiek, ktoré majú byť vyčistené zvoliť pracovný čas cyklu. Ako výsledok, je to pohodlnejšie a efektívnejšie ako ručné umývanie, parné čističe, vysokotlakové prúd vody čistenie alebo iné stroje. Rozšírené Kartáčovaný Nerez Čistenie Nádrže, aby sa zabránilo korózii vode odolnosť a udržať nádrž hľadá vždy nové.

(Na porovnanie, bežné nehrdzavejúcej ocele čistenie nádrže budú špinavé žlté korózii vody škvrna na povrchu po dlhšom čase používania, a to je ťažké byť odstránené.)

Aplikácia Profesionálne Použitie: Lekárske a Dentálne Kliniky, Tetovanie Obchody, Vedeckých Pracovísk a Golfové Kluby. Jewelers, Optikov, Hodinárov, Starožitnosťami a Elektroniky Workshopy atď. Osobné alebo Domáce Použitie: Šperky: Náušnice, Náhrdelníky, Prstene, Náramky a Diamanty. Okuliare a Hodinky: Okuliare, slnečné Okuliare, Optické Šošovky, Kontaktné Šošovky, Doplnky, Hodinky, Retiazky a Vodotesné Hodinky. Komodity: Tetovanie Zbrane a Rúry, Elektrické holiace strojčeky Hlavy, Žiletky, zubné Protézy, Hrebene a zubné kefky. Kancelárske potreby: Pero-hlavy, Tlačiareň-hlavy, Atramentové Náplne a Tesnenia. Kovové Predmety: Staroveké Mince, Odznaky, Ventily, Stroj Trysky, elektronických Komponentoch a Mechanické Časti. Kovový Riad: Vidličky, Nože, Lyžice a Iné Malé Silverwares atď. Vlastnosti produktu: Odolná konštrukcia z nerezovej ocele . Ultrazvukové čistenie a kúrenie môžu pracovať súčasne. Vysoká účinnosť čistenia pre malinký škvrnu častice. Ideálny pre čistenie longhole, finedraw a útulku kus časť alebo obrobku, nie je potrebné dotýkať sa čistiacu kvapalinu podľa vašich rukách. Veľký digitálny časovač a zobrazenie teploty na presné umývanie čas a reguláciu teploty. CE, FCC a RoHS Schválené. Vstavaný Výkonný Snímač môže posilniť ultrazvukové energie a robiť vynikajúce čistiace výsledky z Nehrdzavejúcej ocele čistenie kôš na čistenie a niektoré malé objekty, ktoré potrebujú menej trenia, môže znížiť trenie medzi malé objekty a nádrže. Z nehrdzavejúcej ocele tesne priliehajúce veko s rukoväťou, aby sa zabránilo vody tepla z difúzne. Kanalizácie, s reguláciou Prietoku Ventil pre ľahké čistenie a oplachovanie Skidproof gumené nohy. Používajte len vodu z vodovodu na všeobecné čistenie, môžete tiež pridať 5-10 ML čistiaceho prostriedku do vody, s cieľom posilniť umývanie výsledok, keď je to potrebné. Uložiť na čistenie rozpúšťadlá, tepelná energia, pracoviska a práce. Technické Údaje: Tank Materiál: Nerezová Oceľ SUS304 Vykurovací Výkon: 400W Ultrazvukové Výkon: 360W Frekvencia: 40kHz objem Nádrže: 15 L, Nastavenie Času: 1 - 30 minút (LED Digitálny Displej) Nastavenie Teploty: 0-80 ° C Snímače Množstvo: 6 nastaviť Veľkosť Nádrže: 13"×12"×6" (L x W x H) Ultrazvukový Čistič Veľkosť: 14 1/2"×13"×10 1/2" (L x W x H) Balenie zoznamy: 1 x Ultrazvukový Čistič 1 x Čistenie tanier 1x kryt z Nerezovej ocele 1 x Návod na použitie

Podrobné Obrázky:

Štítky: čistejšie a ultrazvukové, gt sonic ultrazvukový čistič, čistič ultrason, čistenie ultrazvukom, čistič šperky, gt sonic, ultrason, 6l, Čistič, 100w ultrazvukový čistič

Pôvod CN(Pôvodu)
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Certifikácia CE
Číslo Modelu JPS-60ACSBQXJ0001

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty