Megaorei2 Nočné Videnie Lov Riflescope Optickým Zameriavačom 720P Take Foto a Video Lov Fotoaparát Puška Rozsah Laser IČ Ďalekohľad

k1182

€65.01

-43.34

€108.35

-39 %

Nový produkt

Megaorei2 Nočné Videnie Lov Riflescope Optickým Zameriavačom 720P Take Foto a Video Lov Fotoaparát Puška Rozsah Laser IČ Ďalekohľad

TOVÁREŇ PRIAMO PREDAJA

Sme výrobca, špecializujúca sa na profesionálny dizajn a výroba poľovníckych nočné videnie zariadenia, vám môže poskytnúť konkurenčnú cenu a kvalitu. VYBERTE SI NÁS,ŽE JE VYBRAŤ ŠPECIALIZÁCIU. Zbohom tých sprostredkovateľov, ktorých ceny sú vysoké a kvalita nemôže byť priamo riadená.

MEGAOREI 2 - NAJNOVŠIE AKTUALIZÁCIE

1. Skutočné digitálne 720P HD rozlíšenie , s nahrávať video a odfotiť funkcie, priniesť viac zábavy do vášho poľovníckej činnosti. 2. V úplnej tme, 400M noc visual range, s laserovým IČ. 3. Anti-Shock dizajn, viac odolné a stabilné. Stačí si kúpiť teraz! a skúsenosti vzrušujúci lov dobrodružstvo s priateľmi.

VYSOKÉ POŽIADAVKY NA KVALITU

NOČNÉ VIDENIE LOV ROZSAHU FOTOAPARÁTU 1. Iné väčšina výrobcov len robiť náhodné kontroly počas výroby, aby ich produkt vady sadzba je vysoká. 2. Ale, sme skontrolujte všetky diely, všetky procesy a hotových výrobkov, tak chybný sadzba je menej ako jednu tisícinu. PROSÍM, ZVYŠOK UISTIŤ, KÚPIŤ TU.

200-400M NOČNÉ VIDENIE ROZSAH

1. Riadnym infračervený IR visual rozsah je asi 100 metrov. Megaorei 2 je s IR laser, jej vizuálne rozsah dosiahne 200-400 metrov v úplnej tme, v noci! 2. Väčšina konkurenčných produktov stále použiť analógový signál zobrazuje, ich účinky sú ako stará čierna biela TV. Megaorei 2 s vysokým rozlíšením 720P displej. Takže čas sa rozlúčiť na celej obrazovke, čierne biele snehové vločky. Nebudete chýbať každý krásny okamih vzrušujúci lov dobrodružstvo.

JEDNODUCHO A RÝCHLO INŠTALÁCIA

Megaorei 2 Nočné Videnie Rozsah Lovu Fotoaparát má vynikajúci dizajn, môžete rýchlo nainštalovať a potom zažiť. 1. Dať 2 ks 18650 batérie (nie je súčasťou dodávky) do priestoru pre batérie za zobrazenie, dal ostatné 1 ks 18650 v Laser, baterka. 2. Nainštalovať obrazovku a Laser, baterka na optickým zameriavačom s úchytky. 3. Inštalovať kamery trubice v zadnej časti okulára z optickým zameriavačom. 4. Zapnite zariadenie a otočte objektív fotoaparátu (vo vnútri trubice) a upravte zaostrenie získať jasný obraz.

OBJASNIŤ ÚPRAVA

1. FOTOAPARÁT Otočte objektív fotoaparátu, kým cieľ je jasne ukázal na obrazovke 2. IR LASEROVÝ BATERKA Nastavenie blesku nájsť najlepšie jas a správne zamerané na cieľové miesto.

VEĽMI PRÍJEMNÝ PREVÁDZKU ROZHRANIE

Megaorei 2 Nočné Videnie Lov Rozsahu s 720P HD rozlíšenie Kamery,to je veľmi jednoduché a pohodlné na prevádzku stlačením tlačidla za displej. Ponúkame viacero jazykov možnosti na výber, vrátane ANGLIČTINA, RUŠTINA, ŠPANIELČINA, FRANCÚZŠTINA, PORTUGALČINA, TALIANČINA.

PATENTOVANÝ DIZAJN 65-70 MM DĹŽKA BATÉRIE KOMPATIBILNÉ

Potrebujú 18650 Batérie 3 ks , 2 ks z nich pre Zobrazenie a 1 ks pre Baterku (Batérie nie sú súčasťou balenia kvôli prepravná kontrola). Na trhu ,väčšina nočné videnie lov rozsah displeja môže používať iba 70 MM dĺžka batérie. Ale s našimi patent dizajnu ,bez ohľadu na to, 65 rokov alebo 70 MM dĺžka batérie sú kompatibilné .Pružiny na oboch koncoch batérie pole môže obsahovať batérie pevne. Nemusíte sa starať o batériu uvoľnenie v dôsledku odporu lovu výstrel.

VYNIKAJÚCE ANTI-SHOCK FUNKCIA

Pri fotografovaní vonku, zbraň má silný odpor. Nekvalitné alebo DIY výrobkov, po použití na čas, niektorých súčastí sa môže uvoľniť, čo spôsobuje zariadenia nemôžu pracovať správne. Používame mnoho silikónové materiály na ochranu dôležitých súčastí, ktoré sú ľahko poškodený v dôsledku silný vplyv. Tento silikónový obal, dizajn dáva Megaorei 2 SUPER ODOLNOSŤ voči otrasom FUNKCIU.

ŠPECIALIZOVANÉ BALENIE DIZAJN

Vzdialenosť medzinárodnej prepravy je VEĽMI DLHÁ. Máme navrhnuté špeciálne obaly pre export, zabezpečiť, aby tovar dodaný v wholely dobrom stave. 1. Každá zložka je zabalená v samostatnom bublina taška. 2. Dajte diely zabalené do štýlový a tvrdý darčekovej krabičke. 3. Použitie bublina tašky mimo zabaliť do darčekovej krabičke. 4. Konečne zabalené v obale, v taške, a pripojte express poznámka.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Ak chcete vypnúť zariadenie, prosím, dlhým stlačením tlačidla NAPÁJANIA na zadnej strane displeja (tlačidlo ON/OFF), systém sa bude ukladať obrázky a videoklipy automaticky, potom sa môžete obrátiť na prepnutie na batérie, VYPNITE strane vypnúť napájanie. UPOZORNENIE: Ak vypnite napájanie bez stlačte tlačidlo NAPÁJANIA na displeji prvý, obraz a video súbory budú POŠKODENÉ!

Štítky: e red dot sight, veľké puška rozsah, ir puška rozsah, mock tlmič, rozsah pôsobnosti, holografické vzhľad, glock optika, riflescope hakko, t1g, modeli

Batérie 18650
Pôvod CN(Pôvodu)
Foto Pričom Áno
Číslo Modelu Megaorei 2-5
Noc Visual Rozsah 200-400M
IR 850nm Infračervené Laserové IR
Odolnosť Voči Otrasom Áno
Displej HD 720P
Funkcia Červená Bodka
Nahrávanie videa Áno
Druh PUŠKA
Drop Nakupovanie Áno
Pôvodné Priame Áno

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty