1PCS Bankovanie, Vákuové Zariadenie prísavky Masáž Lekárske Bulík Magnetické Liečebné Prístroje Banky Masáž Plechovky

k11567

€9.01

-6.53

€15.54

-42 %

Nový produkt

Úvod:

Magnetická terapia, bankovanie prístroj je prekonáva nedostatky tradičné bankovanie, eliminuje potrebu zapaľovanie a popáleniny, nainštaluje magnety a iné komponenty vo vnútri nádrže, kombinuje nádrž terapia s magnetoterapia, a integruje bankovanie a magnetickej terapie na zlepšenie zdravotnej starostlivosti. tak, že starovekej Čínskej medicíny bankovanie hrať vyššiu účinnosť a jednoduchšie ovládanie.

Špecifikácie:

S Vonkajším priemerom 3 cm,vnútorný priemer 2cm

M vonkajší priemer 4 cm,vnútorný priemer 2.8 cm

L vonkajší priemer 5 cm,vnútorný priemer 3.7 cm

XL vonkajší priemer 6.2 cm,vnútorný priemer 4cm

Bankovanie Čase Kontroly

1.Všeobecne raz denne alebo raz za dva dni,s použitím asi 5-15 minút zakaždým,odporúča sa starších ľudí .slabé ľudí alebo detí, ktoré používajú asi 5-7 minút zakaždým.

2.7-10 krát za liečby, zvyšok 3-5 dní po ďalší priebeh liečby, môže byť flexibilný na základe individuálnej fyzickej kondície.

Bankovanie Znalosti:

1. Sedieť alebo ležať pozície by sa mali prijať, aby sa zabránilo stojí bankovanie. Po prvé, výťah zelená výfukového ventilu v hornej časti nádrže, aby sa zabezpečila jeho loosness a vetranie. Cieľom výfukové gun puzdro na zelenej výfukového ventilu v hornej časti nádrže. Podržte nádrž s jednej strane a rýchlo vytiahnuť rukoväť výfukových zbraň s druhej strane, až kým pleť je nasávaný nahor. V nerovnom časť ľudského tela spoje, použitie špeciálnych tvare úst spoločné nádrže; Použiť self-service hadice na prevádzku na vlastnú bez žiadajú o pomoc.

2 každého človeka pleť môže označiť budú líšiť, nie slepo z ša a, aby bankovanie príliš dlhá doba. Všeobecné môže byť vyblednuté, môže byť bankovanie znova.

3. Keď pľuzgiere objaví po bankovanie, neľakajte sa. Dôvodom môže byť to, že vlhkosť je ťažké alebo bankovanie čas je príliš dlhé. Metóda liečby: svetlo potrebné na zabránenie odreniny, čaká sa na jej prirodzené vstrebávanie môže; Pľuzgiere, s dezinfekčnými ihly rozbité dezinfekciu vody, v prípade infekcie.

Vyhnúť ponoru po bankovanie, vyhnúť kúpanie, fúkanie ventilátory a klimatizácie, aby sa zabránilo chytanie za studena.

5. V prípade akejkoľvek abnormality počas bankovanie procesu, prosím, uvoľnenie vzduchového a zmierniť tlak alebo zdvihnite bankovanie.

6. Po bankovanie, lokálne začervenanie a svrbenie sú normálny jav, nie poškriabaniu, príznaky sa môže rozptýliť.

7 po použití bankovanie, všeobecne dostupné dezinfekčný prostriedok, alkohol bavlna utrite. Nádrž tela by sa mali vyhnúť pádom, nárazom tvrdých predmetov a poškriabaniu, a udržať celý čistý. Nepoužívajte rozpúšťadlá, namáčanie, teplotou alebo vysoká teplota liečby.

8. Keď bankovanie, ak nie je halo, na jar by mala byť okamžite zdvihnúť a na chrbte, celé telo by mali byť uvoľnené, piť teplé vody a cukru a vody, stlačte renren bodu hegu bod, bod baihui, potom stlačte neiguan bod a zusanli bod, halo môže byť zbavený ihneď po týchto opatrení.

Poznámka: biela kvapalina v nádobe je mazací olej, hlavne pre mazacie nádrž tela, zlepšenie tesniaci výkon nádrž tela a predlžuje životnosť.

Balenie Obsahuje:

Bankovanie Súbor(4 veľkosti:S,M,L,XL) ( Č retail box)

Štítky: späť valček, tvár sklo vákuové pohár, elektrické bankovanie, poháre terapia, tin vákuové prísavky, mamilos prísavkou, sullen, vaccum masáž pohár, krídlo r1 2018, vytiahnite a vákuové prístroje

Funkcia 1 Zmierniť Únavu
Funkcia 2 Podporovať Krvný Obeh
Názov Značky OPSLEA
Množstvo 4pcs
Materiál Plastové
Veľkosť S/M/L/XL
Číslo Modelu R-189 R1
Názov produktu Masáž Plechovky

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty