Vody Napájané Dávkovacie Čerpadlo Mix Chemický Injektor Dávkovacích Dávkovač na Tekuté Doser na umývanie áut mixér hospodárskych zvierat Hnojivo

k11546

€77.64

Nový produkt

Vody Napájané Dávkovacie Čerpadlo Mix Chemický Injektor Dávkovacích Dávkovač Na Tekuté Doser

na umývanie áut mixér hospodárskych zvierat Hnojivo

vody napájané dávkovacie čerpadlá voda je jedinou hybnou silou) záruka automaticky v súlade dávkovanie čistiacich prostriedkov pre karosériou, discaling reštaurátorov, dezinfekčné prostriedky, auto-kosačky, vosk, čistiace prostriedky pre ráfiky a motory, v aute umýva atď.

1-Práca S rinciple

Pomerná čerpadlo má prúdi tlak vody ako zdroj , majú malé vody tlaková strata, bez akýchkoľvek ďalších energetických zariadení. Používa voda sila úmerná čerpadla ako motor, ktorý poháňa piestové a spojovacie tyče vnútri úmerná čerpadla, naštve kvapaliny, prísady priamo a robí ho rozpustiť vo vodnom toku. Tento prístroj sa pohybuje hore a dole vo valci. Pri stlačení sa vody, to rovnomerne nasáva prísady naložené v spodnej časti nádoby do prietok vody cez trubice . Zopakujte hore a dole pohybu, kým efekt je dosiahnutý, že prísada sa pridáva do tečúcej vody, rovnomerne a neustále.

Parameter : Podiel Rozsah: 0.4% -4% Prietok: 20-2500 litrov / hod teplota Vody: 4 stupne -30 stupňov Pracovný tlak: 0.2-5 kg z vody, priemer: 25 mm balenie obsahuje nižšie pictue (farieb môže byť rôzne ) Poznámka : 1.v použití automatické dávkovacie zariadenia zabezpečiť, aby nádoby obsahujúce tekuté prísady nie je prázdna! 2. otvor ventilu: na začiatku doser pôvodne, mal by mať ventil dole o niekoľko sekúnd, výboj vo vnútri vzduchu, tento proces bude trochu vody, v výfuku vzduchu, rýchlo zatvorte bleeder ventil.

Štítky: injektor venturiho, chemické zmiešavač, vysoká pressur moc podložka, kuchyňa kvapaliny doser, tornádo, skúter vibrátor, micro mini šortky pre plus veľkosť ženy, dávka sklo, karcher podložka, tornádo black gun

Položka Šírka 20cm
Položka vody napájané dávkovacie čerpadlá Chemický Injektor
Špeciálne Funkcie na umývanie auta,hnojív, hospodárskych zvierat, poľnohospodárstvo a vosk poľský
Položka Druh Auto Podložka
Typ Motora ŽIADNE
Moc Vody riadený
Názov Modelu vody napájané dávkovacie čerpadlá Chemický Injektor
Druh Materiálu Platic
Názov Značky TORNADOR ČIERNA
farba modrá+čierna
Položka Dĺžka 50cm
Položka Hmotnosť 2.1kg
Položka Výška 20cm
Použitie Hnojivo Injektor Dávkovač Proportioner vody-riadený chemické čerpadlo
Zahŕňa Príslušenstvo Áno

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty