6ES7972-0CB20-0XA0:Kompatibilný so spoločnosťou Siemens PC Adaptér USB Adaptér Maximálna Rýchlosť 1.5 Mbps Optická Izolácia

k11411

€57.90

Nový produkt

Vezmite prosím na Vedomie, to výrobky vyrobené u nás, nie je originál simatic produkty. Ale to môže komunikácie s PLC a HMI.

USB Adaptér CN je high-tech adaptér podobné , podpora USB z počítača na PROFIBUS/MPI/PPI komunikácie, USB Adaptér CN prijať napájanie z portu USB na používanie s nízkou spotrebou energie nízke napätie, čip,aj keď USB port moc nízke nadol 4V,to stále môže zabezpečiť stabilnú a spoľahlivú prácu adaptér. Rozhranie RS485(PROFIBUS/MPI/PPI) USB Adaptér CN je štandardné rozhranie, ako je rovnaký ako CP5611/CP5512, na 6PIN a 5PIN z DB9F zásuvky výstup, napájanie 5VDC, ktoré môžu dodávať energiu pre ukončenie odpory. Okrem toho môže byť použitý pre S7-200/300/400 PLC,je tiež možné použiť pre HMI,CNC atď iných tretích strán zariadení,podpora diaľkovej komunikácie,povolená dĺžka kábla spĺňajú profibus štandard.

Hlavné Technické Špecifikácie:

● Kompatibilný s USB V1.1 a USB V2.0 špecifikácie,pripojenie USB portu POČÍTAČA do DP/MPI/PPI rozhranie S7 systému. ● Podpora PROFIBUS/MPI/PPI komunikácie,auto bus protokol testu ● Si môžete stiahnuť najnovší softvér od spoločnosti Siemens stránky pre aktualizáciu firmvéru pre USB Adaptér CN získať najnovšie funkcie. ● Napájanie z USB portu, spotreby energie o 150mA,s viac prúdu a ochrana proti prepätiu ● Opto-izolované napätie 1000VDC. ● USB port má anti-stúpajúca ochrany ● rozhranie RS485 má anti-lightning a stúpajúca protector, Opakovateľnosť nárast kapacita: Ipp=100A(10/700us,4KV),spĺňajú normy ITU-TK20/21、VDE 0433. ±15KV ESD ochrany. ● podpora diaľkovej komunikácie,najväčší komunikačnej vzdialenosti spĺňajú profibus štandardné ● S indikátor napájania, USB indikátor, DP/MPI indikátor. ● Jeden POČÍTAČ podporuje iba jeden USB Adaptér CN ● nainštalovať adaptér na S7-300/400PLC železničnú alebo 35MM norma železníc. ● Celková Veľkosť: 123mm×68mm x 30 mm(Dĺžka*Šírka*Výška),s upevnenie na stenu ● Pracovná Teplota: -20~+75℃

USB Adaptér CN inštalácia

Môžete dať USB Adaptér CN na stole alebo nainštalovať ho na zábradlie, kontrolná skrinka.Má konzola pre upevnenie príslušenstva.Užívateľ môže samostatne-aby hliníkovú dosku s hrúbkou 1,5 mm~ 2,5 mm,a potom nainštalujte adaptér na S7-300/400PLC železničnú alebo 35MM norma železníc.

PROFIBUS/MPI/PPI rozhranie pre pripojenie kábla

Tam je počítač, 5 m kábel pripojený s adaptérom,používa sa na pripojenie Adaptéra USB, CN a PLC,zodpovedajú Siemens 6ES7 901-0BF00-0AA0,ako je to uvedené nižšie:

Diaľkovej komunikácie

USB Adaptér CN napájanie je zabezpečené prostredníctvom USB portu,napätie +5VDC±15%,150mA,nie z rozhranie RS485 z PLC.Tak adaptér môže byť tiež použitá pre iné DP/MPI/PPI rozhrania bez 24VDC výkon.Okrem RS485 rozhranie USB Adaptér CN je rovnaký ako Siemens CP5611/CP5512,môžete ho vložiť profibus konektor na dosiahnutie diaľkovej komunikácie,a poskytuje napájanie pre ukončenie odpory z profibus konektor. Rôzne prenosová ceny povolené najväčší komunikačnej vzdialenosti spĺňajú PROFIBUS štandard,ako je uvedené v nasledujúcej tabuľke:

Produkt Obsah

USB Adaptér CN 1PC Upevnenie na stenu 1PC pripojenia USB kábel 1PC,2M. MPI prepojovací kábel 1PC,5M. CD 1PC Operačný Systém požiadavka nasledujúcich operačných systémov je potrebné na PC, Windows 2000, Windows XP Professional, Windows XP Home, Windows Server 2003 Standard Edition Windows Vista, Windows 7, je potrebné nainštalovať STEP7 softvér pre S7-300/400PLC, STEP7-Micro/WIN softvér pre S7-200PLC pri použití Adaptéra USB, CN komunikovať.Pre iné zariadenia ako HMI,CNC komunikovať,je tiež potrebné nainštalovať príslušné aplikácie softvérov. Začať používať USB Adaptér CN Nainštalovať ovládač Po nainštalovaní STEP7 alebo STEP7 Micro/WIN atď softvér na PC,potrebujete nainštalovať Siemens pôvodné PC_Adapter_USB vodič, vodič je obsiahnuté na CD. Tiež by mohli prevziať najnovšiu verziu PC_Adapter_USB ovládač z webovej lokalite Siemens, odkaz je http://www.ad.siemens.com.cn/download/docList.aspx?TypeId=5&CatFirst=1&PageIndex=4 Skontrolujte, či je USB Adaptér CN môže dobre fungovať po nainštalovaní ovládača,kliknite pravým tlačidlom myši"Môj počítač"->Vlastnosti->hardware->device manager,pripojte USB Adaptér CN v USB portu POČÍTAČA,správca zariadenia sa objaví nové zariadenie ako je uvedené v nasledujúcej červeného poľa,ktoré ukazujú, hardware a vodič aj pracovať.

To sa zobrazí "USB" možnosť "lokálne pripojenie" z "nastaviť PG/PC-interface" v Step7 softvér po ukončení inštalácie ovládača a potom vyberte túto možnosť "USB". Nastaviť PG/PC rozhranie: Spustiť STEP7 alebo STEP7 Micro/WIN softvéru,kliknite na tlačidlo "Nastaviť PG/PC" tlačidlo a potom bude zobrazovať nasledovné výber zoznamu: - PC Adaptér (Auto) (Táto možnosť sa zobrazí, iba po nainštalovaní KROK 7) - PC Adaptér (MPI) - PC Adaptér (PPI) (Táto možnosť sa zobrazí, iba po nainštalovaní 7-Micro/WIN) - PC Adaptér (PROFIBUS) Ak to nie je možné zobraziť vyššie uvedeného zoznamu,prosím kliknite na tlačidlo "Vybrať..." tlačidlo nainštalovať alebo odstrániť rozhraní. Vyberte jednu rozhranie v zozname.kliknite na tlačidlo"vlastníctva",zobrazí "USB" možnosť "lokálne pripojenie",vyberte si tento "USB" možnosť a potom kliknite na tlačidlo "OK".

V ďalšom spojenie medzi USB Adaptér CN a DP/MPI/PPI rozhranie PLC je OK,a mohli by ste urobiť načítavanie,nahrávanie a sledovanie prevádzky. STEP7 nastavenia software, keď komunikuje s COMMON interface S7-300/400PLC: Pripojte USB Adaptér CN na MPI rozhranie S7-300/400CPU. Zadajte Step7 softvér hlavné rozhranie(SIMATIC Manager),kliknite na tlačidlo "Nastaviť PG/PC-interface"pod "možnosť"menu ak chcete zadať PG/PC nastavenie rozhrania. 1.Vyberte "PC Adaptér(MPI)", kliknite na"vlastníctvo" tlačidlo enter MPI parametre rozhrania nastavenie.

Štítky: hifi usb izolant, malé firewire, profibus, adaptér siemens, kábel s7 300, izolant usb, s7 300, 6gk1561, nokia 8110 banán, počuť pomoci siemens

Izolačný Materiál PVC
Názov Značky seawens
Aplikácia Priemyselná
Vodič Materiál Medi
bunda Gumené
Druh Nízke Napätie
Číslo Modelu 6ES7972-0CB20-0XA0

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty