Podlahové vykurovacie rohože pre kúpeľňa krytý otepľovanie 230V 100W/M2

k1034

€14.55

-3.64

€18.19

-20 %

Nový produkt

Prináša Moderný Luxus Podlahové A Undertile Kúrenie Do Každej Domácnosti A Domov

Na Anlt Elektrické Podlahové Vykurovacie Rohože je veľmi vysokú kvalitu produktu s 15 rokov záruka. Tvrdý modrá PVC kábel je len 3.8 mm v priemere a je namontovaný na vynikajúcu samolepiace oka. Má kábel 360°, plne tienený zemi plášť pre maximálnu bezpečnosť, najmä vo vlhkých oblastiach. Jeho okrúhly profil, robustná konštrukcia, nízka výška zabezpečuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú inštaláciu ideálny pre renováciu existujúcich podláh. Všetky Anlt Elektrické Rohože môže pracovať s kameňmi a mnoho iných podlahových krytín.

Plná Technická Podpora je poskytovaná bezplatne, od začiatku projektu až do konca a my vám pomôže s všetky otázky, ktoré ste už zabezpečili, že vaša myseľ je kladený na jednoduchosť.Aktualizovať vaše kúpeľne a vychutnať teplé obklady pod vaše nohy a na tých, studený, chladný rána s Anlt Podlahové Vykurovacie Rohože!

Anlt Podlahové Vykurovacie Rohože, ktoré je 0,5 m široké (napr. 10sqm mat = 0,5 m x 20m lineárne dĺžka) môže byť vyšiel a strih do tvaru prispôsobiť akejkoľvek miestnosti. Najväčší mat veľkosti 12m2. Keď potrebuje, 13 m2 a vyššie, môžete objednať ďalšie 2 rohože na stretnutie s vami požadovanú veľkosť. Príklad - 16m2 vyžaduje = 2x 8m2 Súčasťou mat: 1. 4 mm tenké 100w/m Výstup Vykurovacej Rohože 2. Rozvodné potrubie 2.5 meter 3. Inštalačná príručka Súčasťou termostatu: 1. Podlahová sonda viesť 2.5 meter 2. Inštalačná príručka Naša vykurovacia rohož je ideálne pre Kúpeľne, Kuchyne, Haly,Jedálne a väčšina ostatných oblastiach.Podložky sú vhodné pre mozaiku, porcelánové, keramické a kameninové obklady a dlažby ako aj koberec a vinylové podlahy ako dlho, ako mat je zahrnutá v flexibilné samostatne vyrovnanie zlúčenina.

Návod Na Inštaláciu

Prosím, nerezať, poškodenie alebo skrátiť vykurovacieho kábla!!!!!! Len vystrihnúť a zase vlákien-sklenená oka. Prosím, NIE cez senzor drôtu nad vykurovacieho kábla alebo studenej viesť drôt!!!!!! Prosím, nenechaj vykurovacie káble kríž, alebo dotyk!!!!!! Všetky elektrické pripojenia musia byť vykonané podľa plne kvalifikovaní a certifikovaní elektrikári!!!

Štítky: podlahy tepla, Fáza, bathmat nastaviť, koberec, kúpeľňa, podlahové vykurovanie podlahové systém, elektrické podlahové vykurovanie, zlaté wc mat, koberec, kúrenie, kúrenie podlahové termostat, teplo pad

Dĺžka powe kábel
Aplikácia
Typ
Výkon
Certifikácia CE
Moc 100w/m2
Izolačný materiál
Počet dirigent
Číslo Modelu ALTFV2R-100-100/12
Menovité napätie
Napätie 230v
Materiál PVC+Fluoropolymer+Meď
Pôvod CN(Pôvodu)
Podlahové Vykurovanie Typ Časti Podlahové Vykurovacie Káble
Vodič Typu
Druh Podlahové Kúrenie Časti
Vodič materiál

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty