pondelok , 30 marec 2020
A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

V Taliansku ďakujú Moskve za humanitárnu pomoc vyvesením ruských vlajok

Taliansko má tragické prvé miesto v počte úmrtí na koronavírusovú infekciu. Dnes je takmer 5,5 tisíc obyvateľov Apeninského polostrova obete COVID-2019 . Infikovaných je takmer 60 tisíc ľudí.

V sobotu sa uskutočnil telefonický rozhovor ruský prezident Vladimir Putin a taliansky premiér Giuseppe Conte. Ruský vodca sľúbil, že pomôže Rímu v boji proti epidémii koronavírusov.

Z Chkalovského vojenského letiska odletelo do Talianska do dvoch dní 14 špeciálnych vzdušných síl ruských leteckých síl. Všetci sú poslaní na taliansku vojenskú leteckú základňu „Practitioner de Mare “ 30 km od Ríma. Vojenské lietadlo Il-76 sú ruskí viroológovia a lekárske vybavenie. Špeciálna činnosť ruského ministerstva obrany pokračuje.

Taliani, ktorí boli nútení zostať vo svojich domoch natrvalo od 9. marca kvôli riziku šírenia infekcie, ďakujú Rusku za pomoc . Federico Cana , obyvateľ malého mesta Omenia v Piemonte, zverejnil na svojej stránke v sociálnych sieťach, ako nahrádza vlajku EÚ ruskou vlajkou.

prevzaté z https://www.kp.ru/daily/27107.5/4183314/

https://www.kp.ru/daily/27107.5/4183314/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *